Wybrane produkty

Zupy

Tradycyjnie w domowej kuchni obiad zaczynamy od zupy. Proponujemy dobre zupy polskie /rosół, pomidorowa, żurek, ogórkowa/, oraz nowsze trendy /krem z pomidorów, szpinakowa/. Każda z zup gotowana jest na składnikach najwyższej jakości, wywar mięsny lub warzywny, świeże sezonowe warzywa. Smak naszych zup wzoruje się na kuchni prostej i domowej. Możemy dostarczyć porcje pojedyncze lub w opakowaniach zbiorowych.

Galeria

Drugie dania

Po znakomitej zupie czas na drugie danie. Ziemniaczki, surówka i mięso lub ryba. Proponujemy kotlety mielone, schabowe, pieczone udka z kurczaka, kotlety z miruny. Do każdego drugiego dania jest surówka z warzyw sezonowych lub kiszonek. Nasze mięsa i warzywa kupujemy od firm posiadających certyfikaty najwyższych jakości. Przygotowane z tych skaładników danie jest pełnowartościowym zdrowym posiłkiem.

Galeria

Potrawy okolicznościowe i firmowe

Na indywidualne zamówienie klienta możemy przygotować potrawy okolicznościowe, na imprezy w firmie lub przyjęcia domowe. Bożonarodzeniowego śledzika lub Wielkanocny żurek, możemy dostarczyć pod wskazany adres w określonym czasie. Dla firm i instytucji oferujemy odbiady dla personelu dostarczane od poniedziełku do piątku zgodnie z indywidualnym menu. Obiady mogą być porcjowane lub w pojemnikach zbiorowych.

Galeria