Wybrane produkty

Okuniew

To Nasz największy sklep i baza produkcyjna. Od 2014 roku powstał lokal mający nie tylko pełnić rolę sklepu ale też zapewnić ludziom możliwość spotkania się i odpoczynku. Posiadamy kilka stolików dla tych co mają ochotę na kawę i ciastko. Na miejscu dostępne są zapiekanki prosto z pieca oraz możemy podać pierogi i inne spejały na ciepło. Jest też kącik dla naszych milusińskich oraz sezowowo lody. Dla klientów mocno spragnionych polecamy duży wybór zimnych napojów lekko lub mocno alkocholowych.

Lokalizacja

Ogrodowa

Nasz sklep, działa od 2005 i jest miejscem stałych zakupów dla okolicznych klientów. Nasze sprzedawczynie potrafią doradzić, zaproponować nowe prudukty lub dobrać odpowiednie pieczywo, ciastka tak aby Nasi klienci byli zadowoleni i z ochotą do nas wracali. Dostawa chleba jest dwa razy dziennie, więc jeżeli będzie Państwo wracać po pracy, zapraszamy po świeże pieczywo.

Lokalizacja

GUS i WGE

W dniu dzisiejszym gdzie czas nas wiecznie goni, proponujemy Pańśtwu dwa mniejsze lokale. W czasie drogi do pracy lub podczas przesiadki zapraszamy po kanapki, jogurty, sałatki które będą podstawą zdrowego śniadania. Jeżeli potrzebne jest coś do kawy polecamy drożdżówki lub ciasteczka na wagę. Codziennie rano w ofercie tych sklepików jest dostępne świeże pieczywo. W porze obiadu zaprawszamy na gotowe posiłki na wynos. Dostaniecie Państwo pierogi,kotlety, zrazy i inne przysmaki. Każdy sklep może przyjąć indywidualne zamówineie na ciasta i torty, wyroby garmażeryjne oraz potrawy okazjonalne /mazurki,pierogi wigilijne.../.

Lokalizacja